Печать

Дерев'яний будинок - це дешеве житло?

Додано :
02.03.2010
Перегляди:
3917

Відповідь

Треба визнати, що вартість дерев'яного будинку, а точніше кажучи, капітального заміського житла з дерева порівнянна з вартістю будь-якого іншого капітального житла, будь те котедж або квартира масової забудови. Можна навіть сказати, що будинок з дерева - це аж ніяк не дешеве житло. Але отримуючи його, Ви одержуєте величезну перевагу: абсолютно індивідуальне житло, зроблене під Вас і для Вас, починаючи від зовнішнього вигляду будинку й закінчуючи його інтер'єром.

Дерев'яний будинок, основним матеріалом у якому звичайно служить ялина або сосна,  може бути оброблений зсередини плиткою. У будинку можна встановити будь-яке інженерне встаткування, яке тільки душа побажає: котел, умивальник, сауну, ванну, джакузі, камін, кухню з електричною або газовою плитою, теплу підлогу. зимняя нешипованная резина yokohama Відповідно, вартість житла з дерева буде залежати від обраного варіанта оснащення. 

До речі, на чому можна заощадити, так це будівництво фундаменту. Відомо, що на гідроізоляцію фундаментів, підвальних приміщень ідуть чималі кошти. Побудувавши мілкий фундамент - у тому випадку, якщо не планується робити підвал - можна забути про цю проблему. Мілкий фундамент по своїх технічних характеристиках нітрохи не уступає важким фундаментам.

Ватикан – достопримечательности